Javascript is disable - http://www.webestools.com/ - Diagonal Ribbon Generator
Site Builder

Prosta delovna mesta

Postani del Digitech ekipe in oblikuj svojo prihodnjost z nami

Programer (m/ž)- razvijalec programov

Objavljeno 29.12.2016
OPIS DELOVNEGA MESTA
  • zasnova in razvoj programske opreme
  • načrtovanje in izvajanje projektov
  • izdelava projektne dokumentacije
PRIČAKUJEMO
  • Napredno znanje programiranja serverskih aplikacij (C/C++/Delphi) in/ali napredno znanje programiranja web aplikacij (NodeJs/Javascript/SinglePage aplikacije,...) v Linux/Windows okolju
  • Sposobnost dela v timu, samostojnost, kreativnost in samoiniciativnost
  • Poznavanje komunikacijskih tehnologij
  • Dobro konceptualno znanje programiranja in praktične izkušnje
NUDIMO
  • Možnost za profesionalni razvoj
  • Kreativno delovno okolje
  • Veliko samostojnost pri delu
  • Stabilno in stimulativno plačilo
  • Možnost napredovanja
Prijavo in življenjepis pošljite na naslov info@digitech.si, kamor lahko pošljete tudi vsa dodatna vprašanja, glede razpisanega delovnega mesta.