Javascript is disable - http://www.webestools.com/ - Diagonal Ribbon Generator
Mobirise

Prosta delovna mesta

Postani del Digitech ekipe in oblikuj svojo prihodnjost z nami

Strokovnjak za informacijske sisteme in informacijsko varnost (m/ž)

Objavljeno 11.04.2017
OPIS DELOVNEGA MESTA
  • Delo na področju informacijske varnosti in administraciji IT sistemov
  • Načrtovanje in izvajanje projektov
  • Izdelava projektne dokumentacije
PRIČAKUJEMO
  • Napredno poznavanje IT administracije sistemov (npr. VMWare, Windows, Linux,...)
  • Napredno poznavanje področja informacijske varnosti (npr. Pentest, SIEM, Ethical Hacking,...)
  • Samostojno vodenje projektov, izdelava poročil in poročanje
  • Zanesljivost, natančnost in korektnost
NUDIMO
  • Delovno razmerje za nedoločen čas v poslovnih prostorih v Ljubljani
  • Delo na zanimivih projektih
  • Okolje, ki omogoča strokoven razvoj
  • Stabilno in stimulativno plačilo
Prijavo in življenjepis pošljite na naslov info@digitech.si, kamor lahko pošljete tudi vsa dodatna vprašanja, glede razpisanega delovnega mesta.